ANKARA ŞUBE 29 EKİM ETKİNLİĞİ VE ANITKABİR ZİYARETİ | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ ANKARA ŞUBE 29 EKİM ETKİNLİĞİ VE ANITKABİR ZİYARETİ 01.11.2017 13:37
ANKARA ŞUBE 29 EKİM ETKİNLİĞİ VE ANITKABİR ZİYARETİ

ANKARA ŞUBE 29 EKİM ETKİNLİĞİ VE ANITKABİR ZİYARETİ

Derneğimizin Ankara Şubesince düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyetimizin 94.Yılı anmaları kapsamında  M.Erdem Akyüz(Avukat-Yazar-Hukukun Egemenliği Derneği Onursal Genel Başkanı) ile kahvaltılı söyleşi ardından Anıtkabir ziyareti yapılmıştır.

Etkinlik ile ilgili Ankara Şube Başkanımız Sn.Davut Özdemir’in kaleminden;

Cumhuriyetimizin 94 yıllık muhasebesini yaptık. Umursamadıklarımızla ve ihmallerimizle neler kayıp ettiğimizi,Büyük ATATÜRK ün 1937 yılı ilk kuruluş yıl dönümü balomuzda bizlere verdiği talimatı ve sorumluluklarımızı hatırladık.Zorluklara rağmen bütün barikatları aşarak Büyük ATATÜRK ün manevi huzuruna çıkarak minnet ve şükranlarımızı bir defa daha sunduk. Buluşmamıza katılarak bizlere açıklamalarda bulunan Araştırmacı yazar Av. A.Erdem Akyüz e ,Eğitimci yazar Hüseyin Önder e ,Eğitimci Mehmet Ayhan a
Onur üyemiz Prof. Dr. Aziz Konukman a Duygularını paylaşan Yönetici, üye ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Etiketler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER